piątek, 20 września 2013

Shopping with my adorable kids

Podziwiam mamy, które lubią robić zakupy z dzieckiem. Oczywiście nie biorę pod uwagę wspólnych zakupów razem z tatą, bo takie robimy często i mamy swoje sposoby, aby minęły szybko i przyjemnie. Tak już u nas się przyjęło, chyba od kiedy dzieciaki się pojawiły, że duże, tygodniowe sprawunki robi tata i chwała mu za to. Niestety mimo skrupulatnej listy i planów obiadowych na każdy dzień, zawsze czegoś braknie i wtedy wyruszamy my, czyli mama, Julia i Maksymilian.
Tak było i wczoraj, zaczęło się standardowo od siku zaraz po przyjeździe na parking. Potem tysiąc pytań Julki - gdzie idziemy, po co, na co i dlaczego tak dużo ;) Maks, o dziwo nie zasnął w samochodzie, więc byłam przekonana, że szybko uśnie w wózku. Niestety było oczywiście odwrotnie, mały płakał, marudził i zasnąć nie mógł. Julia, natomiast nie odpuszczała i musiała prowadzić wózek taranując nadchodzących ludzi. Po godzinie jeżdżenia wymęczony Maks zasypia, a moją córcię zaczynają już boleć nóżki i bardzo intensywnie nalega na odpoczynek, kawę (czytaj gorącą czekoladę) i lody. Pomijając,że z zaplanowanych wcześniej rzeczy załatwiłam może połowę, muszę ustąpić, kupić czekoladę, lody i usiąść po "ciężkim i długim" spacerze. Potem niestety musieliśmy wracać do domu, bo to i pora karmienia i obowiązki domowe same się nie zrobią. Tak właśnie wczoraj wyglądał shopping w naszym wydaniu ;) chociaż nie zawsze jest tak pod górę, zdarzają też się bezstresowe, fajne zakupy. Niestety bywa też i trudniej, kiedy w momencie musisz znaleźć miejsce, aby przewinąć dziecko, a na horyzoncie nie widać nawet pół przewijaka :( ale to już temat na osobny wpis. 
Julia ubrana :
Bluza - Gap
Bluzka - Kids on the Moon
Spodnie - Kids on the Moon
Trampki - Converse
Komin - Kloo by Booso


6 komentarzy:

 1. Super młoda wygląda! Kochamy trampy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakupy sam na sam z dzieckiem, to wyższa jazda
  Pozdrawiam http://memoriems.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas jest podobnie, duże cotygodniowe zakupy robi tata, my z Leną gdy Laura jest w szkole spacerkiem tylko po świeże pieczywo, wędliny i jarzynki, chodzimy na placyk. Nawet ubrania dla nich wolę kupować sama, jak już musimy coś przymierzyć wybieram wcześniej sama, potem tylko podjeżdżamy, mierzymy konkretną rzecz i do domu. Moje dziewczyny nie znoszą sklepów :( no i zakupów.
  Świetna ta szara bluza :)
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to bywa z dwojka. Ale za to Jula swietnie wyglada!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tylko mogę wybieram się na zakupy sama, jak mam jechać z moimi dziećmi jestem chora, bo nie dosyć że zmuszanie żebym coś kupiła, oglądanie itp..A samemu to dla mnie relaks:-) Super zestaw, tez mamy spodenki takie tylko szare i bluzeczkę z chmurką:-) Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń